Rajstopy w sprayu i pończochy bez palców na lato

Podczas chłodnych miesięcy nosimy rajstopy z bawełny i mikrofibry, natomiast latem dobrze mogą się sprawdzić rajstopy w sprayu albo wersja bez palców. Te oryginalne pomysły służą przede wszystkim ułatwieniu życia wszystkich pań, które lubią chodzić w sukienkach i spódniczkach.

Z pewnością każdej z pań zdarzyło się złapać oczko na pończochach lub rajstopach. Potem zawsze pamiętała już o zabieraniu ze sobą drugiej pary, ale jest inne rozwiązanie – rajstopy w sprayu. Wystarczy popryskać nogę i tworzy się na niej delikatna warstwa, która wygląda jak normalne rajstopy. Nogi prezentują się w nich bardzo dobrze, jakby były ładnie opalone, a wszelkie przebarwienia czy inne niedoskonałości zostają zamaskowane. Poza tym nie trzeba się martwić odpowiednim doborem rozmiaru, tak żeby rajstopy ładnie leżały, a jednocześnie nie uciskały. Natomiast zanim któraś z pań wybierze się w tego typu rajstopach na przyjęcie powinna też wiedzieć o tym, że dość łatwo się one zmywają. Jeśli więc będzie narażona na deszcz czy innego rodzaju kontakt z wodą, to jej rajstopy mogą się rozpłynąć… Tego typu produkty mogą też zostawiać ślady na butach i ubraniu. Oczywiście nie można również liczyć na żadne wzory na rajstopach, a niektóre kobiety jednak bardzo je lubią

Kolejna propozycja, która może się sprawdzić podczas letnich wieczorów to rajstopy lub pończochy bez palców. Są one zrobione w taki sposób, że można nosić do nich wszelkiego rodzaju sandałki, klapki czy japonki. Często bywa tak, że na wieczorną imprezę chcemy założyć sukienkę lub spódnicę oraz lekkie buty bez palców. Ponieważ wieczorem jest już chłodniej lepiej mieć też coś na nogach, jednak jeśli założy się pończochy powstaje problem z butami, które powinny być całe i wówczas będą wyglądały zbyt ciężko do letniej sukienki. Właśnie w takich sytuacjach idealnie mogą się sprawdzić pończochy bez palców. Są one również bardzo praktyczne w sytuacji, kiedy kobieta nie zdąży jeszcze opalić sobie nóg, a chce ładnie się prezentować w krótkiej letniej spódniczce.