Rajstopy wyszczuplające i podnoszące pośladki

Zgrabne nogi i pośladki oraz płaski brzuch – o tym marzy każda kobieta. Natomiast jeśli jednak nasze kształty są zbyt okrągłe, a nogi zbyt grube nie oznacza to wcale, że musimy rezygnować z dopasowanych i niedługich spódnic. Wystarczy kupić odpowiednie rajstopy.

Bez wątpienia w przypadku pań, które mają nadwagę najlepiej nosić do spódnicy rajstopy, a nie pończochy. Chodzi o to, że jeśli kupi się specjalne rajstopy korygujące mogą one nie tylko wyszczuplić nogi czy biodra, ale również podnieść pośladki i spowodować, że brzuch stanie się bardziej płaski. Modelujące rajstopy uciskają delikatnie tkankę tłuszczową przez co krągłości ulegają spłaszczeniu. Linia bioder i ud zostaje doskonale skorygowana. Tego typu rajstopy robione są z takich materiałów jak poliamid i elastan z domieszką bawełny. Mają specjalne pasy ułożone na różne sposoby. To one właśnie naciskają delikatnie na wałeczki tłuszczu. Zazwyczaj tego typu rajstopy są nieco grubsze, mają przynajmniej 20 DEN, bo dzięki temu lepiej mogą trzymać i wyszczuplać biodra czy nogi. Oczywiście są bardzo trwałe.

Bardzo korzystnie na wygląd pośladków działają rajstopy z efektem push-up. Podnoszą one pośladki, które wyglądają na bardziej jędrne oraz szczuplejsze. Każda spódnica oraz sukienka będzie się na nich dobrze układać. Stopniowy ucisk jaki odczuwa się nosząc korygująco-wyszczuplające rajstopy może też powodować, że będzie się mniej jadło… Im bardziej wypełniony brzuch, tym nacisk staje się większy, więc mając na sobie taką bieliznę naprawdę ciężko się przejadać. Kolejna korzyść jej noszenia to efekty związane ze stosowaniem ucisku, który jednocześnie masuje skórę. Skutek jest podobny jak w przypadku rajstop antycellulitowych. Czyli tak naprawdę nie dość, że ma się piękne i smukłe nogi, uda, pośladki, biodra i brzuch podczas noszenia takich rajstop, to jeszcze okazuje się iż po ich ściągnięciu poprawia się wygląd skóry. Chyba nikt nie powinien więc mieć wątpliwości czy rajstopy wyszczuplające są zdrowe. Warto poprawiać wygląd swojej sylwetki nosząc takie rajstopy, ale warto mieć na uwadze, że aby wyglądała ona lepiej nawet bez bielizny korygującej trzeba się odpowiednio odżywiać i więcej ruszać.